Laura By Janine Robin

Gestructureerde bikinitop met beugel Allure

label.item f5b929e5-0e62-4948-9807-5382aa19c422
false
€ 96,00
Kleur
Maat
  • Dit artikel is momenteel niet op voorraad.
€ 96,00

Voor alle badpakken : 992386–70 – Gestructureerde bikinitop met beugel Allure de materiaalkeuze en de pasvorm van dit product zijn bedacht om u een optimale ondersteuning te geven. Als Europees merk garandeert Janine Robin u een goede kwaliteit met een zorgvuldige afwerking.

samenstelling van materialen :

Onderhoud : Was uw zwemkleding met de hand met Marseille zeep. Droog uw badpak plat, bij voorkeur in de schaduw en binnenstebuiten.

Productie :
Onze badpakken worden ontworpen en vervaardigd in Europa, in onze eigen fabriek, met Europese grondstoffen. Door deze kortsluiting te bevorderen, verkleinen we de ecologische voetafdruk en ondersteunen we tegelijkertijd de lokale en verantwoorde productie. Kies voor kwaliteitsproducten, vervaardigd met respect voor het milieu en de Europese normen.

Samenstelling : Lycra côtelé 92% Polyamide – 8% Elasthanne

Compositie: Polyamide

Naam van fabrikant: Laura Beach
E-mailadres van de fabrikant: contact@janinerobin.com
Postadres van de fabrikant: 7 ALLEE FERDINAND DE LESSEPS 33470 GUJAN–MESTRAS

Producten van hetzelfde merk

Gelijkaardige producten voor jou